Witamy! 

EvaClinic znajduje się w Warszawie na terenie dzielnicy Wawer. Powstała w 2013 roku z inicjatywy grupy ludzi, których połączyła wspólna pasja oraz świadomość potrzeby niesienia specjalistycznej pomocy medycznej. Naszą Misją jest prowadzenie kompleksowych usług medycznych przez najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.  

Nasze motto to:

"Leczymy tak, jak sami byśmy chcieli być leczeni"

 

Nasz zespół to lekarze z wieloletnią praktyką kliniczną w kraju i za granicą
oraz bogatym 
dorobkiem naukowym, a także zespół doświadczonych pielęgniarek i położnych 
– ludzi, którzy wykonują swój zawód z pasją i zaangażowaniem. Hołdujemy indywidualnemu podejściu do pacjenta, jego potrzeb oraz problemów, dzięki czemu możliwe jest nawiązanie dobrych relacji z chorym, a co za tym idzie, wspólne wyznaczanie celu leczenia.


Zapewniamy usługi medyczne na profesjonalnym poziomie, w oparciu o nowoczesny sprzęt diagnostyczny i, co najważniejsze, wykonane przez wykwalifikowaną kadrę medyczną. Głównym narzędziem do realizacji tych celów jest nowoczesna przychodnia oraz szpital, wszystko na terenie naszej placówki.

 

Coraz nowocześniejszy sprzęt oraz coraz lepsze techniki operacyjne sprawiają, że zdecydowaną większość zabiegów można dziś wykonać bez długiego pobytu na szpitalnym oddziale. Naszym Pacjentom pragniemy zapewnić jak najlepszy dostęp do zabiegów, które wymagają hospitalizacji krótszej niż jeden dzień.

 

Naszą dewizą są małoinwazyjne i bezpieczne zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia