Zwrot kosztów leczenia przed NHS

Medrefund – refundacja kosztów za zabiegi w Polsce.Osoby mieszkające na stałe w Wielkiej Brytanii mają pełne prawo do wyboru dostawcy usług medycznych w Polsce a także mogą legalnie uzyskać od NHS refundację kosztów związanych z otrzymanym leczeniem.

Jest to jednoznaczne z tym, że każda osoba żyjąca w Wielkiej Brytanii może skorzystać z leczenia poza granicami UK i jednocześnie starać się o zwrot kosztów poniesionych za to leczenie.

Jeśli czekasz na operację w ramach NHS, możesz skorzystać z prawa do leczenia za granicą a Medrefund może pomóc Ci w uzyskaniu zwrotu kosztów poniesionych w związku z leczeniem.

Skompletowanie niezbędnej dokumentacji oraz dopełnienie wszelkich koniecznych do uzyskania refundacji za leczenie formalności może okazać się skomplikowane lub po prostu zbyt czasochłonne. W związku z powyższym bardzo dobrą decyzja jest skorzystanie z usług oraz pomocy oferowanych przez Medrefund, firmy która od lat z powodzeniem zajmuje się uzyskiwaniem refundacji za przebyte leczenie w Polsce.

W ciągu ostatnich kilku lat współpraca między klinikami w Europie a firmą Medrefund przekształciła się w owocne i wiarygodne relacje – 90% pacjentów, którzy współpracowali z Medrefund, odzyskało pieniądze za usługi otrzymane w UE, jeśli leczenie było dostępne w ramach NHS.

Możliwy jest kontakt z Medrefund - zwrot kosztów leczenia przez telefon do polskiego konsultanta:
+44 (0) 789 673 6301

Możesz również napisać maila na adres: polska@medrefund.co.uk lub odnaleźć nas na portalu www.medrefund.co.uk/pl/