Pacjenci o nas

         W Warszawie-Wawrze mamy nareszcie szpital XXI wieku – EvaClinic. Jestem po operacji ginekologicznej, którą wykonali Panowie prof. Włodzimierz Baranowski i dr Jacek Doniec wraz z zespołem. Nigdy nie spotkałam bardziej profesjonalnych lekarzy. Super, wysoka kultura osobista, lekarze z powołania, bardzo życzliwi, oddani swojej pracy, podobnie jak reszta personelu. Począwszy od przyjęcia aż do wypisu czułam, że jestem w bardzo dobrych rękach. Dziękuję za wszystko.

Joanna Klapaczyńska z Warszawy

 

       Jednodniowy pobyt w EvaClinic i wykonany tam zabieg laparoskopowego usunięcia woreczka żółciowego przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Chciałbym więc niniejszym wyrazić uznanie
i wdzięczność personelowi ośrodka nie tylko za okazany profesjonalizm medyczny,
ale i za stworzenie atmosfery, dającej pacjentowi pełny komfort psychiczny.

Marek Materka z Nowego Jorku

 

       W maju 2014 w EvaClinic miałam przeprowadzony zabieg laparoskopii. Zarówno opieka medyczna 
i pielęgniarska, jak i warunki pobytu, były na najwyższym poziomie. Szczególne wyrazy uznania
dla dr. Jacka Dońca oraz dr. Dominika Rysak-Luberowicza. Serdeczne podziękowania dla personelu pielęgniarskiego oraz pani Mai Lichomskiej za troskliwość, opiekuńczość i cierpliwość. Od chwili przekroczenia progu EvaClinic czułam się zaopiekowana i bezpieczna. Dziękuję i pozdrawiam.

Aneta Graczyk

 

       W kwietniu dwukrotnie odwiedziłam klinikę - raz na badanie wykonane ze znieczuleniem, drugi raz na na zabieg operacyjny. Jestem pod dużym wrażeniem tego, czego tu doznałam. Nigdy do tej pory nikt się tak mną nie opiekował, za co jestem wdzięczna. Zabieg wykonany został perfekcyjnie. Od dnia kiedy opuściłam klinikę nie mam żadnych kłopotów ze zdrowiem. Dziękuję panu profesorowi Baranowskiemu
i zespołowi. Pozdrawiam serdecznie.


Elwira Stanisławska

 

 

         EvaClinic to miejsce, które z przyjemnością można polecić nowym klientom.
Pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do pacjenta to wielkie atuty kliniki.
W szpitalu przeszłam operację i pomimo zaawansowanego wieku oraz współistniejących schorzeń
wszystko przebiegło bez komplikacji i w poczuciu bezpieczeństwa.
Doświadczeni specjaliści zagwarantowali pomoc na najwyższym poziomie, wspaniałe Panie pielęgniarki 
 zapewniły doskonałą opiekę. To zespół ludzi bardzo oddanych pacjentowi. 
Słowa uznania również dla Pani Mai za perfekcyjną organizację oraz niezwykłą życzliwość i troskę.
Jeszcze raz dziękuję.


Stanisława Gołębiewska

 

 

       W sierpniu 2014 r. skorzystałam z oferty zabiegowej EvaClinic. Pomimo znacznej odległości mojego miejsca zamieszkania cały proces przygotowania do leczenia przebiegł sprawnie – dzięki doskonałej organizacji i komunikacji pacjent prowadzony jest krok po  kroku przez Koordynatora Szpitala – Panią Maję Lichomską, która wyróżnia się ogromną cierpliwością i zrozumieniem dla potrzeb i obaw pacjenta.

Metoda leczenia uzgadniania jest z pacjentem i dopasowywana indywidualnie, oczywiście według kryteriów medycznych.

Sam zabieg przeprowadzony został sprawnie, bez komplikacji, w atmosferze zaufania, co zapewniły duża  wiedza, doświadczenie i zgranie Całego Zespołu prowadzonego przez dr Jacka Dońca.

Co ważne pacjent pozostaje pod opieką EvaClinic również po jej opuszczeniu, mając możliwość wyjaśnienia wszelkich wątpliwości.

Podczas, gdy inne kliniki chwalą się specjalnymi systemami przywoławczymi monitorującymi czas dotarcia personelu do pacjenta, w EvaClinic zarówno Lekarze jak i Pielęgniarki nie czekają na wezwanie, lecz z własnej inicjatywy regularnie kontrolują samopoczucie pacjenta w dzień i w nocy. Gdyby zaistniała taka potrzeba to skorzystałabym z pomocy EvaClinic ponownie.

 

Dorota Ł. Pacjentka z Gdańska