Kim jesteśmy

Czekamy na wszystkich, którzy chcą leczyć się w przyjaznej atmosferze, pod okiem najlepszych naszych specjalistów.

 

Poradni oraz w Szpitalu czekają na Państwa lekarze z doświadczeniem w renomowanych placówkach nie tylko w Polsce, ale także za granicą. To również cenieni konsultanci i wykładowcy dla młodych lekarzy i studentów.

   ·         Ginekolodzy                                           ·         Specjaliści chirurgii ogólnej 

   ·         Laryngolodzy                                         ·         Specjaliści chirurgii plastycznej

   ·         Radiolodzy                                             ·         Specjaliści chorób piersi

   ·         Ortopedzi                                               ·         Specjaliści medycyny estetycznej

   ·         Dermatolodzy                                        ·          Urolodzy

   ·         Zespół pielęgniarek i położnych

 

 

Zespół specjalistów EvaClinic

 

Połączenie Szpitala Poradni w jednym miejscu pozwala nam na kompleksową opiekę nad każdym Pacjentem. U nas wykonają Państwo również potrzebne badania laboratoryjne, bez konieczności korzystania z laboratoriów w innych placówkach. To ogromna oszczędność czasu i stresu.

W naszej placówce używamy wyłącznie certyfikowanych materiałów medycznych najlepszych producentów. Wprowadziliśmy też procedury nadzorujące proces leczenia pacjenta.

 

Zapewniamy naszym Pacjentom bezpieczeństwo, serdeczną atmosferę oraz poczucie komfortu i intymności na każdym etapie leczenia!

 

Nasza placówka znajduje się w cichym miejscu wśród zieleni. Winda, toalety, podjazdy oraz przestronne wnętrza czynią ją miejscem przyjaznym również dla osób niepełnosprawnych oraz  rodziców z małymi dziećmi. Wszystkie pomieszczenia klimatyzowane. 

Doskonała lokalizacja sprawia, że bez trudu można do nas trafić. Do dyspozycji Pacjentów i ich bliskich są miejsca na strzeżonym parkingu (monitoring).