EvaClinic dla kobiet

 

Eva Clinic to miejsce szczególnie dedykowane kobietom. Nie bez powodu wybraliśmy nazwę naszej placówki tak, by nawiązywała do pierwszej biblijnej kobiety i pierwszej matki – w języku hebrajskim Ewa to „dająca życie”.

Do problemów naszych Pacjentek podchodzimy ze szczególną troską, angażując specjalistów z wielu dziedzin. O ich zdrowie dbają ginekolodzy, specjaliści chorób piersi, radiolodzy, chirurdzy i onkolodzy oraz dermatolog. W naszej klinice Panie mogą również korzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów medycyny estetycznej.

Nasze Pacjentki mają zapewnioną precyzyjną diagnostykę i leczenie najnowocześniejszymi metodami, w maksymalnie krótkim czasie, bez zbędnych procedur i niepotrzebnego stresu. Możemy zagwarantować szybko powrót do zdrowia w komfortowym i przyjaznym otoczeniu.

 

Ginekologia i uroginekologia

  • Wykonujemy kompleksowe badania profilaktyczne oraz prowadzimy wczesną diagnostykę chorób Pessary to wkładki dopochwowe, wykonane z elastycznego, antyseptycznego silikonu, które są stosowane m.in. w leczeniu nietrzymania moczu alternatywnym leczeniu nietrzymania moczu u kobiet.nowotworowych (endoskopię i laparoskopię), weryfikację nieprawidłowych wyników badań cytologicznych oraz operacje nowotworów.

  • Zdecydowaną większość zabiegów w zakresie uroginekologii przeprowadzamy bez użycia skalpela. Wiele operacji w tym obszarze może być dziś wykonanych w sposób mało inwazyjny, nie wymagający rozcinania powłok brzusznych - drogą pochwową, laparoskopową lub histeroskopową.


    Więcej na ten temat w Strefie Pacjenta - Zdrowie kobiety/.


     

Medycyna estetyczna i chirurgia naczyniowa  

  • Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów, dzięki którym nasze Pacjentki odzyskują dobre samopoczucie, komfort fizyczny i psychiczny. 

  • Stosujemy najnowocześniejsze techniki usuwania żylaków i innych nieprawidłowości w obrębie naczyń krwionośnych.

  • Oferujemy pełen zakres zabiegów anty-aging, a także modelujących i wyszczuplających. Nasi chirurdzy estetyczni to wybitni specjaliści w zakresie zabiegów korekcji, m.in. nosa i uszu.